Informacje

< Wróć
rr.gif

Konsalnet Partnerem Fundacji DEMOS

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony, działającą w Polsce od ponad 20 lat.  w Polsce. W ramach prowadzonej działalności gospodarczej oferuje pełen zakres usług bezpieczeństwa - od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. 

Konsalnet zatrudnia 25 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje siecią placówek regionalnych (biura i oddziały) w każdy z województw. oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Firma zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów a usługi monitoringu świadczy dla 40 tysięcy Klientów, w tym: banki, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Konsalnet czynnie uczestniczymy w procesie konsolidacji krajowego rynku ochrony – w ciągu ostatnich kilku lat dokonano akwizycji wielu firm ochrony w całym kraju. Ponadto Firma wspiera inicjatywy społeczne i angażuje się w działalność charytatywną.