Informacje

< Wróć
znak_podstawowy_300dpi1.jpg

Fundacja LOTTO Milion Marzeń Mecenasem naszej działalności w Odporyszowie

Fundacja LOTTO Milion Marzeń została Mecenasem naszej działalności w Odporyszowie. Współpraca opierać się będzie na wsparciu placówki całodobowej, dziennej oraz Centrum Rozwoju Com-Com Zone i Centrum Sportów Konnych w Odporyszowie prowadzonych przez Stowarzyszenie SIEMACHA, a także nowopowstającego boiska do piłki nożnej i hali widowiskowo- sportowej.

Już wkrótce powstanie boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej o wymiarach 30x60 m wraz z infrastrukturą towarzyszącą (ogrodzenie, trybuny, piłkochwyty, oświetlenie) oraz hala widowiskowo-sportowa z miejscem do koszykówki, siatkówki, piłki halowej oraz tenisa wraz z infrastrukturą dodatkową (szatnie, natryski, pokoje dla sędziów, trybuny).  Poza rozgrywkami sportowymi, hala będzie wykorzystywana do wszelkiego rodzaju zdarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację DEMOS oraz Stowarzyszenie SIEMACHA. Będzie stanowiła doskonałą przestrzeń na realizowane wydarzenia typu koncerty, spektakle teatralne oraz spotkania integracyjne wychowanków.

Wspólnym celem Fundacji LOTTO, Fundacji DEMOS oraz  Stowarzyszenia SIEMACHA jest m.in. wspieranie młodych ludzi w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu zainteresowań i talentów, mobilizowanie ich do podnoszenia swoich umiejętności oraz prowadzenia aktywnego, zdrowego stylu życia.